Strateegi juhend “Pokemon Unite’is”: Metsikute Pokemonide kohtumiste valdamine igal kaardil

17 märts 2024
Strategia zdobywania dzikich pokémonów na wszystkich mapach w Pokemon Unite

Kiire tempoga Pokemon Unite’i maailmas võib kaardidünaamika ja metsikute Pokemonide kohtumiste mõistmine teha vahe võidu ja kaotuse vahel. Igal mängukaardil esineb mitmesuguseid metsikuid olendeid, kes ilmuvad kindlatel kohtadel ja aegadel.

Metsikud Pokemonid pole mitte ainult takistused; nad on olulised Aeos-punktide ja kogemuspunktide (EXP) allikad Pokemon Unite’is, pakkudes mängijatele võimalust saada eelis oma vastaste ees.

See põhjalik juhend eesmärk on pakkuda mängijatele üksikasjalik loetelu metsikutest kohtumistest igal Pokemon Unite’i kaardil, varustades neid vajaliku teadmisega strateegiliseks planeerimiseks ja edukuse saavutamiseks.

Avastades Theia Sky Riine

Theia Sky Riinid on nii 5v5 auastmeliste kui ka tavaliste lahingute areeniks Pokemon Unite’is, olles peamine kaart mängus. Siin on ülevaade selle kaardi metsikute kohtumiste ja nende aegade kohta:

– Swablu ja Altaria: Ilmuvad ülemises ja alumises rajal 8:50, 7:20, 5:50, 4:20, 2:50 ja 1:20 ning džunglis kell 8:00, taaselustades igal 90 sekundil.
– Baltoy: Ilmub kell 9:45, 9:40, 9:00 ja 8:40, taaselustades iga minuti tagant pärast viimast ilmumist.
– Bunnelby: Kohal mängu alguses ja taaselustub kell 9:40 ning seejärel iga minuti tagant.
– Indeedee: Ilmub kell 9:45, 9:40 ja 9:15, ühe minutilise pausiga ilmumiste vahel.
– Xatu: Saadaval algusest peale.
– Accelgor: Esimene ilmumine on 9:40, taaselustades iga minuti tagant.
– Escavalier: Esimene ilmumine on 9:40, taaselustades iga minuti tagant.
– Claydol: Ilmub kell 2:00, taaselustades iga minuti.
– Diggersby: Saadaval ainult kell 2:00.
– Regice, Regieleki, Regirock ja Registeel (Bossid): Betoonivad stseeni kell 7:00, koos kolmeminutilise taaselustustsükliga. Regieleki ilmub alati ülemises rajal ja üks teistest juhuslikult alumises rajal.
– Rayquaza (Ultimate Boss): Ilmub ainult korra kell 2:00.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

1. Mis on Aeos-punktid Pokemon Unite’is?
Vastus: Aeos-punktid on mängusisene valuuta, mida kasutatakse väravate löömiseks ja võitude kindlustamiseks Pokemon Unite’is. Need on olulised meeskonna edenemise ja individuaalse esitluse jaoks.

2. Mis on EXP Pokemon Unite’is?
Vastus: EXP, lühend tähendab kogemuspunkte, teenitakse metsikute Pokemonide ja vaenlaste mängijate alistamise teel. See aitab su pokemone tasemele tõsta ning suurendada nende tõhusust lahingutes.

3. Kui tihti taaselustuvad metsikud Pokemonid Pokemon Unite’is?
Vastus: Metsikud Pokemonid taaselustuvad tavaliselt kindlatel intervallidel, mis ulatuvad minutitest sekunditeni, sõltuvalt kaardist ja individuaalsetest ilmumise omadustest.

See juhend pakub mängijatele olulist teavet, et navigeerida metsikute Pokemonide kohtumiste kaudu erinevatel kaartidel Pokemon Unite’is, suurendades nende mängustrateegiaid ja üldist esitlust.

The source of the article is from the blog klikeri.rs

Don't Miss

How to Obtain the Lost Pearl for the Minecraft Championship Aqua Axolotl Challenge

Kuidas saada kaotatud pärl Minecrafti meistrivõistluste Aqua Axolotl väljakutse jaoks

Minecraft x MCCi ühisüritus pakub mängijatele põnevaid võimalusi teenida ainulaadseid