Nākamais aizraujošais atjauninājums priekš Fortnite

22 janvāris 2024
Nadchodząca, długo oczekiwana aktualizacja Fortnite

Fortnite noslēdza 2023. gadu ar lielisku panākumu, ieviešot trīs jaunas spēles režīmus un atjaunojot Fortnite OG, piedāvājot spēlētājiem aizraujošu ceļojumu cauri spēles pirmajai sezonai. Tagad, pēc ziemas brīvdienām, Epic Games pēta pirmo atjauninājumu 2024. gadam. Epic turpina sava uzdevuma darbu padarīt Fortnite par karstāko vietu mainīgajā Metaviešņā, piedāvājot atbalstu jauniem spēles režīmiem un solot Fortnite OG atgriešanos šogad, pēc tam, kad fani ir parādījuši, ka periodiskas izlases pagātnes braucieni nav pietiekami.

Pēc dažu nedēļu ilgas pārtraukuma, Epic Games darbinieki sāka strādāt atpakaļ jau janvāra sākumā un noteikti ir cītīgi strādājuši pie nākamā atjauninājuma priekš Fortnite, kas būs pirmais šī gada atjauninājums spēlei. Fortnite atjauninājums arī būs pirmais svarīgais atjauninājums 5. nodaļai, pirms regulārais nedēļas atjauninājumu grafiks atsāksies. Mēs ceram redzēt jaunu saturu Lego Fortnite, Rocket Racing un Fortnite Festivālam – kas, starp citu, būs jauna izdevuma developers Rock Band izlaidumā, pēc kā Rock Band DLC atbalsta oficiālas beigas (kā apstiprināja vecākais produkta vadītājs Daniēls Sosmans blogā).

Lai gan Epic iepriekš nav atklājis atjauninājumu sarakstu, kā parasti, mēs varam sagaidīt informāciju par kļūdu labojumiem, izmantojot Fortnite Community Issues Trello dēļu. Protams, Metal Gear Solid faniem šomēnes ir arī pārsteigums – noslēpumains Solid Snake sezonas tērps, kā arī Super stili pielīdzinātāju teļu tērpiem, kas pieejami šogadējā Battle Pass citiem spēlētājiem.

Nākamais Fortnite atjauninājums ir ieplānots otrdien, 23. janvārī, un to noteikti pavada apmēram vienas stundas ilgs spēles nepieejamības periods apmēram plkst. 8:00 GMT / 3:00 EST vai 12:00 PST otrdien, 22. janvārī, ar savienošanās atspējošanu 30 minūtes iepriekš. Ja viss norit plānotajā veidā, serveri vajadzētu būt pieejami atkal dažas stundas vēlāk, apmēram plkst. 12:00 GMT / 7:00 EST / 4:00 PST.

Konspekti par v28.10 atjauninājuma priekšskatījumu

Iepazīstoties ar Epic Games Trello dēļa priekšskatījumu par Fortnite atjauninājuma konspektiem, varam redzēt vairākas labojumus, kas jāiekļauj atjauninājumā datoriem un spēļu konsoļu versijām:
– Vispārīgi: celtniecības aizķeršanās – daži spēlētāji var iestrēgt celtniecības režīmā ar savām plāksnēm, ja viņi tiek pārtraukti celtniecības procesā.
– Inventārs: Omegaroķu gaismas – gaismas otrajā Omegaroķu tērpa stilā var atdalīties no tērpa.
– Cīņas Režīms: Rādīšanas problēmas – Rādītāja Tagi, Skyblades Pretinieks un Time Brella Pretinieks var rādīt nepareizos reitingus. Tiks labots nākamajā spēles atjauninājumā.
– Karte: Zooming Bug – pēc kartes atvēršanas un tuvināšanas tuvināšana nepersistē, kad karte tiek aizvērta.
– Lego Fortnite: Mobilās versijas kļūda – mobilos ierīces lietotājiem dažreiz var nebūt iespējams ēst pēc kastes pārvietošanas vai nolaišanas.
– Rocket Racing: Vadības iestatījumi – inversie vadības iestatījumi netiek saglabāti.
– Rocket Racing: DualSense kontroliera problēma PS5 – sākums slēpjas uz intensīvām vibratora vibrācijām dažiem spēlētājiem.

Šie ir tikai daži no adresētajām kļūdām, bet tās visas ir atzīmētas kā izskatāmas vai salabotas nākamajā Fortnite spēles atjauninājumā, kas tiks izlaista otrdien, 23. janvārī.

BUJ sadaļa pamatojoties uz galvenajiem tēmas un informācijas jautājumiem, kas ir izklāstīti rakstā:

1. Jautājums: Kādus jaunus spēles režīmus Fortnite ieviesa 2023. gadā?
Atbilde: Fortnite ieviesa trīs jaunus spēles režīmus: Lego Fortnite, Rocket Racing un Fortnite Festivāls.

2. Jautājums: Kad ir ieplānots pirmais Fortnite atjauninājums 2024. gadā?
Atbilde: Pirmais Fortnite atjauninājums 2024. gadā ir ieplānots otrdien, 23. janvārī.

3. Jautājums: Kādas problēmas tiks salabotas nākamajā Fortnite spēles atjauninājumā?
Atbilde: Nākamajā Fortnite spēles atjauninājumā tiks ieviesti kļūdu labojumi, tai skaitā aizķertas celtniecība, atdalītas gaismas uz Omegaroķu tērpa, rādīšanas problēmas reitings, kartes tuvināšanas kļūda, mobilās versijas kļūdas Lego Fortnite, vadības iestatījumi un DualSense kontroliera problēmas Rocket Racing.

4. Jautājums: Kad Fortniteserveri būs pieejami pēc atjauninājuma?
Atbilde: Pēc atjauninājuma Fortniteserveri būtu jābūt pieejami atkal dažas stundas vēlāk, apmēram plkst. 12:00 GMT / 7:00 EST / 4:00 PST.

Definīcijas:
– Fortnite OG: Atsaucas uz sākotnējo Fortnite versiju.
– Metaviešņa: Vispārēja koncepcija par virtuālu pasauli, kurā cilvēki pastāv un mijiedarbojas, izmantojot papildināto realitāti un virtuālo realitāti.
– Cīņas Reģistrs: Samaksas papildinājums, kas ļauj spēlētājiem iegūt papildu atlīdzības un priekšmetus cīņas režīma spēlēs.
– DLC (Lejupielādējamais saturs): Papildu saturs spēlei, kas var tikt lejupielādēts un uzstādīts.

Ieteicamie saistītie resursi:
– Fortnite – oficiālā Fortnite spēles mājaslapa.

The source of the article is from the blog combopop.com.br

Don't Miss

Activision Releases Open-Source Data Set of Original Call of Duty Warzone Map, Caldera

Activision publicē atklātā koda sākotnējo Call of Duty Warzone kartes, Caldera, datu kopu.

Pārsteidzoši, Activision ir padarījis par pieejamu oriģinālā Call of Duty
New Survival Horror Game CONSCRIPT Coming to Consoles and PC in 2024

Jaunais izdzīvošanas šausmu spēle CONSCRIPT ienāks konsoļos un datoros 2024. gadā.