Kapitalizacja na trafieniach potwierdzających – kluczowa umiejętność we Street Fighter 6

AutoMattock niedawno znalazł się w trudnej sytuacji, grając w sesję online jako Jamie. Miał już tylko fragment życia. Choć wydawało się, że jest w opałach, gdyż przeciwnik JP miał jeszcze 30-40% wytrzymałości, AutoMattock wystarczyło tylko jedno trafienie, aby wygrać cały mecz.

Pomimo narastającej presji, AutoMattock zachował zimną krew, aż w końcu zauważył niewykorzystane crouching medium kick przeciwnika. Jednak w momencie, gdy AutoMattock zadał własne uderzenie, gra zacięła się z powodu masowej utraty łączności.

„Chyba żartujesz!” wykrzyknął AutoMattock, widząc to wszystko. Naprawdę nie mogło się to zdarzyć w gorszym momencie. Albo może właśnie w najlepszym.

W czasie przerwy w rozgrywce, AutoMattock nieprzerwanie wciskał przyciski prowokujące wykonanie Critical Art przez Jamie na swoim kontrolerze hitbox. I ku zdumieniu wszystkich, udało mu się osiągnąć to, czego oczekiwał.

Niestety, mecz został niedługo potem przerwany z powodu utraty połączenia. Zapraszamy do obejrzenia całej sytuacji w poniższym klipie:

Dzisiejsze spotkanie AutoMattocka z graczem Luke/JP w Street Fighter 6 wyglądało tak pic.twitter.com/3fhJQQJ3Ef— AutoMattock @ World’s Strongest Laboratory (@AutoMattock) 28 stycznia 2024

FAQ:

1. Kto jest AutoMattock?
AutoMattock jest graczem sesji online o pseudonimie Jamie.

2. W jakiej sytuacji znalazł się AutoMattock?
AutoMattock znalazł się w trudnej sytuacji podczas rozgrywki, gdy miał tylko fragment życia.

3. Jakie był wynik przeciwnika JP?
Przeciwnik JP miał jeszcze 30-40% wytrzymałości.

4. Co przyczyniło się do wygranej AutoMattock?
AutoMattock potrzebował tylko jednego trafienia, aby wygrać cały mecz.

5. Co się stało, gdy AutoMattock zadał uderzenie?
Gra zacięła się z powodu masowej utraty łączności.

6. Co AutoMattock zrobił podczas przerwy w rozgrywce?
AutoMattock nieprzerwanie wciskał przyciski na swoim kontrolerze hitbox, próbując wykonać Critical Art przez Jamie.

7. Czy AutoMattock osiągnął swoje oczekiwania?
Tak, AutoMattockowi udało się osiągnąć to, czego oczekiwał, wykonując Critical Art.

8. Dlaczego mecz został przerwany?
Mecz został przerwany z powodu utraty połączenia.

Definicje:
– Critical Art: Specjalny atak w grze Street Fighter, który pochłania pasek super wskaźnika i zadaje dużo obrażeń.
– Kontroler hitbox: Specjalny rodzaj kontrolera do gier walki, na którym przyciski są ułożone w siatkę.