Strateški vodnik za Pokemon Unite: Premagovanje divjih Pokemonov na vsaki mapi

16 marca 2024
Strategia zdobywania dzikich pokémonów na wszystkich mapach w Pokemon Unite

V hitrem svetu Pokemon Unite lahko razumevanje dinamike zemljevida in srečanj z divjimi Pokemoni naredi razliko med zmago in porazom. Vsak zemljevid v igri je poseljen z različnimi divjimi bitji, ki se pojavljajo na določenih mestih in časih.

Divji Pokemoni niso le ovire; so ključni viri Aeos točk in izkušenj (EXP) v Pokemon Unite, ki igralcem omogočajo pridobitev prednosti pred nasprotniki.

Ta celovit vodnik si prizadeva igralcem zagotoviti podroben seznam divjih srečanj na vsakem zemljevidu v Pokemon Unite, jih opremiti z znanjem, potrebnim za strateško načrtovanje in uspeh.

Raziskovanje ruševin Theia Sky

Ruševine Theia Sky služijo kot arena tako za Rangirane 5v5 kot za običajne bitke v Pokemon Unite in so glavni zemljevid v igri. Tu je razčlenitev divjih srečanj in njihovih časov na tem zemljevidu:

– Swablu in Altaria: Pojavi se ob 8:50, 7:20, 5:50, 4:20, 2:50 in 1:20 v zgornji in spodnji stezi ter ob 8:00 v džungli, ponovni pojav vsakih 90 sekund.
– Baltoy: Pojavi se ob 9:45, 9:40, 9:00 in 8:40, ponovni pojav vsako minuto po zadnjem pojavu.
– Bunnelby: Prisoten na začetku tekme in se ponovno pojavi ob 9:40, nato vsako minuto.
– Indeedee: Prikazuje se ob 9:45, 9:40 in 9:15, z minuto pavze med pojavljanji.
– Xatu: Na voljo od začetka.
– Accelgor: Prvi pojav je ob 9:40, ponovitev vsako minuto.
– Escavalier: Prvi pojav je ob 9:40, ponovitev vsako minuto.
– Claydol: Prikazuje se ob 2:00, ponovni pojav vsako minuto.
– Diggersby: Na voljo le ob 2:00.
– Regice, Regieleki, Regirock in Registeel (Šefi): Vstopijo na prizorišče ob 7:00, s triternim ciklom ponovnega pojavljanja. Regieleki se vedno pojavi v zgornji stezi, eden od drugih pa naključno v spodnji stezi.
– Rayquaza (Ultimativni šef): Se pojavi samo enkrat ob 2:00.

Pogosta vprašanja (FAQs)

1. Kaj so Aeos točke v Pokemon Unite?
Odgovor: Aeos točke so igralna valuta, ki se uporablja za doseganje golov in zagotavljanje zmag v Pokemon Unite. So ključne za napredovanje ekipe in posamezno uspešnost.

2. Kaj je EXP v Pokemon Unite?
Odgovor: EXP, kratica za izkušenjske točke, se pridobijo z porazom divjih Pokemonov in sovražnih igralcev. Pomaga pri stopnjevanju vašega Pokemona in povečanju njihove učinkovitosti v bitkah.

3. Kako pogosto se divji Pokemoni ponovno pojavijo v Pokemon Unite?
Odgovor: Divji Pokemoni se običajno ponovno pojavijo v določenih intervalih, ki segajo od minut do sekund, odvisno od zemljevida in posameznih značilnosti pojava.

Ta vodnik igralcem zagotavlja bistvene informacije za krmarjenje skozi divje srečanje s Pokemoni po različnih zemljevidih v Pokemon Unite, izboljšuje njihove strategije igranja in skupno uspešnost.