Najboljši igralci na turnirju Capcom Pro Tour Midwest Qualifiers

22 januarja 2024
Najważniejsze postacie na turnieju Capcom Pro Tour Midwest kwalifikacje

Ko se redna sezona Capcom Pro Tour končuje, ne moremo pozabiti na dogajanje v prvem profesionalnem krogu za igro Street Fighter 6. Sedaj, ko smo se prebili do finalne osmerice v CPT US / Kanada Midwest kvalifikacijah, si oglejmo bližje igralce, ki so se pojavili na tem turnirju.

Eden od glavnih presenečenj tega konca tedna je bil Hamad, ki je z likom E. Honda uspel priti do finalne osmerice in pokazal neverjetno spretnost. Vendar pa ni bil edini sumo borec, ki je dosegel uspeh. Jewelman in DiabloHR, igralca, ki tudi uporabljata sumo like, sta se uvrstila med najboljših trideset.

Na turnirju smo videli tudi tri like Lily, vendar je ElChakotay imel največji uspeh z njo in tesno zgrešil uvrstitev v finalno osmerico. Na žalost se zdi, da so sanje o uvrstitvi v Capcom Cup izpuhtele, saj ostajajo samo še kvalifikacije zadnje priložnosti.

Vendar je zelo verjetno, da bo drug tekmovalec vodil Luko do finala v regiji Midwest.

Protagonist SF6 je bil nedvomno najbolj priljubljen, saj se je kar šestkrat prebil na Top 32.

Zanimivo je, da je pet od njih zasedlo mesta med najboljših dvanajst, in trije imajo še vedno možnost uvrstitve med finalnih osem – YC|ZachInABox, DualKevin in Joe Umerogan.

Na splošno smo videli 14 različnih likov med najboljšimi dvaintridesetimi na turnirju, vključno z devetimi ponovitvami. Glede na dejstvo, da se je na zadnjem CPT turnirju registriralo več kot 580 igralcev, ti statistični podatki predstavljajo približno 5% udeležencev.

Na žalost to pomeni, da se liki A.K.I., Rashid, Jamie, Manon, Zangief in Guile niso pojavili v zgornjih delih lestvice.

Ryu: 1

Celoten razčlenjen seznam najboljših 32 za CPT Midwest kvalifikacije najdete tukaj.

FAQ:
1. Kdo je bil najboljši igralec na turnirju Capcom Pro Tour Midwest Qualifiers?
– Najboljši igralec na turnirju Capcom Pro Tour Midwest Qualifiers je bil Luke, ki se je šestkrat prebil na Top 32.

2. Koliko različnih likov smo videli med najboljšimi dvaintridesetimi na turnirju?
– Na turnirju smo videli 14 različnih likov med najboljšimi dvaintridesetimi.

3. Kateri liki se niso pojavili v zgornjih delih lestvice?
– Likov A.K.I., Rashid, Jamie, Manon, Zangief in Guile se niso pojavili v zgornjih delih lestvice.