V.R. Eaton Eagles Megnyeri a Döntőt a Keller Central Chargers Ellen

25 január 2024
V.R. Eaton udaje się pokonać Keller Central

Az V.R. Eaton Eagles bemutatták képességeiket és elszántságukat, ahogy győztesen kerültek ki a Keller Central Chargers elleni izgalmas mérkőzésből. A végső pontszám 45-41 volt az V.R. Eaton javára. Ezen győzelem nem meglepő, tekintve az V.R. Eaton magas helyezését a MaxPreps rangsorában, jelenleg a 141. helyet foglalják el, míg a Keller Central lemaradva a 378. helyet.

Bár a Keller Central Chargers vereséggel szembesült, nem lenne igazságos kizárólag Jordan Blairnek tulajdonítani azt. A végeredmény ellenére Blair vitathatatlan szerepet játszott, 17 ponttal és 12 lepattanóval járult hozzá, ami meghaladja a Keller Central összpontszámának lenyűgöző 41,5%-át. Ez már a harmadik egymást követő mérkőzés, ahol Blair egyedül több mint harmadát adta csapata pontjainak. Egy másik kiemelkedő játékos, Sean Mays, 12 ponttal járult hozzá a csapat eredményeihez.

Ezen győzelemmel az V.R. Eaton Eagles javított a győzelem/vereség arányában, mely most már 19-7. Ez a mérkőzésvesztés a Keller Central szezonbeli mutatóját 11-16-ra csökkentette. Mindkét csapat várja a szurkolók hűséges támogatását a következő mérkőzéseken.

Következő meccsükön az V.R. Eaton a Timber Creek csapatával találkozik péntek reggel 7:00-kor. A Timber Creek, akik kilenc egymást követő mérkőzésüket vesztették el, már nagyon vágyik arra, hogy az első győzelmüket bezsebeljék azóta, hogy december 28-án játszottak. Másrészről a Keller Central otthoni közönség előtt játszik majd, péntek este 7:00-kor a Southlake Carroll ellen.

Gyakran Ismételt Kérdések:
– Milyen eredményre végződött a V.R. Eaton vs. Keller Central mérkőzés?
A végső pontszám 45-41 volt az V.R. Eaton javára.

– Mennyi pontot dobott Jordan Blair a mérkőzésen?
Blair 17 pontot dobott az ellenféllel szemben.

– Mi a MaxPreps rangsora a két csapat között?
Az V.R. Eaton a 141. helyen áll a rangsorban, míg a Keller Central a 378. helyet foglalja el.

Forrás: MaxPreps.com