Vananenäoline simulatsioon: Detroit Lions vs San Francisco 49ers

28 jaanuar 2024
Przewidywana symulacja finału NFC: Detroit Lions kontra San Francisco 49ers

Kujutage ette, kui saaksite aastasse 1991 tagasi minna ja näha, mis oleks võinud juhtuda Detroit Lionsi ja San Francisco 49ersi vahelises eelseisvas NFC finaalis. Seekord toimus simulatsioon aga vanal Nintendo Tecmo Super Bowl konsoolil.

Üks truudest Detroit Lionsi fännidest otsustas populaarse 30 aasta taguse mängu ellu äratada, uuendades meeskondade koosseise ja mängijate atribuute. Seejärel kasutati arvutit virtuaalse matši läbiviimiseks. Vaatame nüüd, kuidas kõik lahenes.

Mõlemal meeskonnal oli keeruline algus. Esimeses rünnakus tegid Lions viga ja 49ersi mängija Brock Purdy ründas nende mängujuhti enne, kui nad jõudsid endaväravasse. Varsti pärast seda vastas Jack Campbell Lionsist samaga, ründates Brock Purdyt ja sundides San Francisco meeskonda kick-offile minema.

Detroit marssis kiiresti väljakul Jared Goffi ja Jahmyr Gibbsi juhtimisel. Goff leidis Amon-Ra St. Browningi endaväljakul, lüües esimese touchdowni ja andes Detroitile edukast täiendavast punktilöögist järgneva 7-0 edu.

49ersid vastasid kohe. Pärast pikka jooksu Christian McCaffrey poolt viskas Brock Purdy Brandon Aiyukile, kes tegi lummava püüde endaväljakul, viigistades seisu 7-7-le.

Detroit sai kiiresti oma eelise tagasi. Rünnak lõppes touchdowniga David Montgomeryl, kes võitles läbi mitme takistuse, andes Detroiti 14-7 edu.

49ersid vastasid teise touchdown’iga, kui Purdy ühendas Deebo Samueli ja jälle Aiyukiga. Kuid napilt enne poolajavilet juhtus õnnetu intsident – safety. San Francisco läks juhtima 16-14.

Poolaja järel viskas Purdy pika söödu George Kittlesse, kes lõi veel ühe touchdowni, suurendades 49ersi edu kahe operatsiooniga. Siiski vastasid Lions kiiresti. Goff täitis St. Browni suunas mitu täpset söötu, sealhulgas tema teise touchdowni, viies Lionsi kahe punktiga ette.

Mõlema meeskonna rünnakud peatusid, tulemuseks kolm järjestikust punti, enne kui mängu saatus jäi Goffi kätesse. Neljandas veerandajas olid Lions siiski kahe punktiga taga, kuid Goff kindlustas mängu võidutouchdowniga. Lions marssisid 70 jardi, ja Montgomery tõi palli endaväljakule, andes Lionsile viiepunktilise eduseisu vähem kui minutiga.

San Francisco ei suutnud piiratud ajaga midagi teha ning Lions kerkisid Tecmo Super Bowl’i arvutisimulatsioonis võidukateks tulemusega 28-23. Goff lõpetas mängu 225 jardi ja 2 touchdowniga. St. Brown püüdis 4 palli 128 jardi ja 2 touchdowni eest ning Gibbs oli rünnaku liider, teenides 36 jardi.

Loodame, et nautisite meiega ühinemist selles vananenud NFC finaali simulatsioonis Lionsi ja 49ersi vahel. Detroit Lions vs San Francisco 49ers mäng toimub pühapäeva õhtul umbes kell 18:30 ning seda saab vaadata FOX kanalilt.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) seoses NFC finaali simulatsiooniga Detroit Lionsi ja San Francisco 49ersi vahel:

1. Kuidas NFC finaali simulatsioon toimus?
NFC finaali simulatsioonis kasutati vana Nintendo Tecmo Super Bowl mängukonsooli. Mängitavat Detroit Lionsi meeskonda uuendati praeguste koosseisude ja mängijate atribuutidega ning virtuaalne matš viidi läbi arvuti poolt.

2. Mis oli simulatsioonimängu tulemus?
Simulatsioonimängus võitis Detroit Lions San Francisco 49ersi tulemusega 28-23.

3. Kes olid mängu silmapaistvamad esinejad?
Jared Goff viskas 225 jardi ja 2 touchdowni, samal ajal kui Amon-Ra St. Brown püüdis 4 palli 128 jardi ja 2 touchdowni eest. Jahmyr Gibbs oli Detroiti meeskonna jooksu juht, kogudes 36 jardi.

4. Millal toimub tegelik Lions vs 49ers mäng?
Tegelik mäng Detroit Lionsi ja San Francisco 49ersi vahel toimub pühapäeva õhtul umbes kell 18:30. Seda saab vaadata FOX kanalilt.

5. Kas sel teemal on muid kasulikke linke?

EmuPlus: Uus Mänguemulaatorite Tähelepanuväärne Innovatsioon

Avasta uus koidik mänguemulaatorite maailmas EmuPlusi abil, revolutsiooniline projekt, mis